Przyszedłeś na moją stronę informacyjną, ponieważ być może doświadczyłeś, że strategia inwestowania w akcje od lat (kupuj i trzymaj) jest w międzyczasie przestarzała i że podstawy nie są jedynym czynnikiem decydującym o wycenach akcji. Dlatego też opracowałem strategię, która sprawdziła się nawet w niestabilnych i "irracjonalnych" czasach i nie opiera się na danych podstawowych, które coraz bardziej tracą na znaczeniu ze względu na banki centralne, ale raczej na analizie technicznej i stochastyce. W przeciwieństwie do inwestycji kapitałowych, moja strategia korzysta również ze spadku, a nawet z ledwie zmieniających się cen. Pozwala to na osiągnięcie znacznych zysków.
 
Absolutnie nie należy jednak wierzyć, że przewidywane zyski w ogóle, błyszczące broszury i drogie serwisy informacyjne giełdy mogą obiecywać różne rzeczy, a w ostatecznym rozrachunku zazwyczaj zawdzięczają Ci one sprawdzone wyniki. Dlatego zwracajcie Państwo uwagę tylko na fakty. I dokładnie te można obejrzeć tutaj w każdej chwili za pośrednictwem platformy, z której korzystam. Przejrzystość jest tu kluczowa. Postaw na przejrzystość.
 
Pozycje w moim wikifolio GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING, mające na celu wzrost lub spadek cen wiodącego niemieckiego indeksu DAX, opierają się na automatycznie generowanych sygnałach kupna i sprzedaży systemu półautomatycznego handlu stworzonego specjalnie dla tego wikifolio. Czynniki takie jak domniemane przyczyny na froncie wiadomości i emocje, które często prowadzą do niekorzystnych decyzji, powinny zostać wyeliminowane.

Kliknij następujący przycisk i przejrzyj moje wikifolio, które certyfikaty możesz kupić:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Drodzy inwestorzy,
 
 
Mając ponad 30 lat doświadczenia na rynku giełdowym w prawie wszystkich klasach aktywów oraz doświadczenie w dziedzinie technologii lotniczych i kosmonautycznych, gdzie zarządzanie ryzykiem jest sprawą najwyższej wagi, w ostatnich latach skoncentrowałem się na stworzeniu systemu półautomatycznego handlu. Ten system handlowy jest zaprojektowany tak, aby automatycznie generować sygnały kupna i sprzedaży, które są ukierunkowane na wzrost lub spadek cen w niemieckim indeksie DAX wiodącym. System handlowy patrzy tylko na ruchy cen z przeszłości. Wiadomości jakiegokolwiek rodzaju, na przykład kwartalne wyniki spółek DAX, dane ekonomiczne lub interwencje Europejskiego Banku Centralnego nie odgrywają żadnej roli w generowanych sygnałach. Aspekty psychologiczne, takie jak instynkt stadny i emocje powinny być w ten sposób wykluczone przy kupnie i sprzedaży. W odpowiedzi na często zadawane pytanie, czy mogę handlować również dla potencjalnych inwestorów, szukając praktycznego podejścia, natknąłem się na platformę wikifolio.com, która umożliwia zainteresowanym inwestorom na całym świecie czerpanie korzyści z moich wyników handlowych. Więcej szczegółowych informacji na temat platformy znajdziesz w CERTYFIKATY, więcej szczegółów na temat mojej strategii handlowej znajdziesz w GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING.

 

CERTYFIKATY

Wikifolio.com jest ogólnie społeczną platformą transakcyjną, która pozwala traderom publikować swoje strategie handlowe bezpłatnie poprzez hipotetyczny portfel referencyjny zwany wikifolio. Potencjalni inwestorzy mają możliwość bezpośredniego korzystania z know-how tych handlowców i mogą inwestować w certyfikaty wydane przez Lang & Schwarz AG, które dokładnie odzwierciedlają te wikifolia. Tak proste jak kupno akcji można kupić te certyfikaty indeksowe bezpośrednio przez swój banku, brokera internetowego lub za pośrednictwem Lang & Schwarz, korzystając z odpowiedniego ISIN (= międzynarodowy numer identyfikacyjny papierów wartościowych) i można nim handlować na giełdach w Stuttgarcie (8:00-20:00 CET) lub bezpośrednio w Lang & Schwarz (7:30-23:00 CET). Aktualny czas środkowoeuropejski (CET) jest pokazany na dole strony. Minimalna wpłata jest ceną zakupu pojedynczego certyfikatu w Euro. Według wikifolio.com certyfikaty są zabezpieczone, co oznacza, że straty z ogólnego ryzyka emitenta związane z inwestycjami w certyfikaty są w dużej mierze zabezpieczone. Nie musisz się rejestrować na wikifolio.com. Platforma wikifolio.com ma siedzibę w Austrii i Niemczech, a zatem podlega odpowiednio surowym przepisom tych krajów.

Moje prywatne transakcje są publikowane przeze mnie i resztę mojego zespołu na stronie wikifolio.com. Można tam zobaczyć całą, rzetelną, aktualną i nie podatną na manipulacje wydajność mojego wikifolio GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i między innymi można znaleźć wiele innych kluczowych danych wraz z informacjami na temat poszczególnych pozycji oraz moje komentarze i ISIN.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

 

GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING

Jak już wspomniano, ten system handlowy może automatycznie generować sygnały kupna i sprzedaży, które są nastawione na wzrost lub spadek cen indeksu DAX. System handlowy przygląda się tylko działaniom cen z przeszłości. System jest zoptymalizowany dla produktów lewarowanych, co oznacza, że liczba i wielkość strat w transakcjach stratnych powinna być zredukowana do absolutnego minimum. System jest półautomatyczny, ponieważ sygnały są generowane w pełni automatycznie, ale zlecenia kupna i sprzedaży muszą być realizowane samodzielnie. Dlatego też można samodzielnie decydować, czy realizować zlecenia kupna i sprzedaży, na przykład za pomocą CFD, DAX-ETFs czy za pomocą warrantów. Można jednak korzystać z systemu również w odniesieniu do portfela akcji, ale w niektórych przypadkach trzeba inaczej interpretować sygnały, są na to jasne wytyczne i zapraszamy do kontaktu ze mną w tej sprawie. System jest również ukierunkowany na handel typu swing, a nie intraday, lepiej znany jako "day trading". Dzieje się tak dlatego, że system wykorzystuje tygodniowe i miesięczne zmiany cen DAX, a nie zmiany cen w ciągu dnia handlowego, zwłaszcza, że minutowe lub godzinowe ruchy cen często nie wskazują, w którym kierunku indeks będzie się poruszał później w ciągu dnia. Ponadto, często brakuje niedużych ruchów cen, które mają miejsce poza regularnymi godzinami handlu, jak te, które mają miejsce w Azji. Większa zmienność niepewnego rynku akcji może więc być lepiej wykorzystana z tym systemem handlowym. Okres utrzymywania poszczególnych pozycji może wahać się od kilku dni do kilku miesięcy. W zasadzie, pozycje powinny być wybierane tylko poprzez analizę techniczną, w szczególności przy użyciu wykresów liniowych i stochastyki. Jak już wspomniano, żadne wiadomości nie odgrywają żadnej roli w generowanych sygnałach. Aspekty psychologiczne, takie jak instynkt stadny, ale również emocje powinny być zatem wykluczone przy zakupie i sprzedaży. Zazwyczaj w ciągu roku odbywa się od pięciu do dziesięciu transakcji, więc koszty ponoszone przez spread, jak również koszty zakupu i sprzedaży powinny być utrzymywane na jak najniższym poziomie. W niektórych przypadkach pomiędzy transakcjami istnieją kilkumiesięczne okna czasowe, w których ten półautomatyczny system transakcyjny nie generuje żadnych sygnałów i w zależności od sytuacji na rynku, jeden lub więcej względnie niskich ryzyk inline-warrantów z DAX-em lub akcjami DAX-owymi jako instrumentem bazowym może być w międzyczasie włączony do portfela, tak że w międzyczasie można jeszcze osiągnąć niewielki zysk. Proszę jednak pamiętać, że wszystkie informacje nie powinny być rozumiane jako doradztwo inwestycyjne lub rekomendacja kupna, ponieważ jestem profesjonalnym inwestorem, a nie licencjonowanym doradcą inwestycyjnym. Na platformie wikifolio.com znajdziesz również kilka wikifolio, które zostały zamknięte dawno temu. Były one używane do celów testowych dopiero od kilku miesięcy i dlatego żaden inwestor nie poniósł strat.

Na poniższym zrzucie ekranu mogą Państwo zobaczyć mój system półautomatycznego handlu, który jest regularnie aktualizowany, a także jest opatrzony datą i godziną. Wszystkie sygnały i tekst z danymi o wydajności są generowane całkowicie automatycznie. Zielony trójkąt wskazujący w górę symbolizuje nowy LONG sygnał, zielony kwadrat jest sygnałem SELL, więc LONG spozycja jest tam sprzedawana. I odwrotnie, czerwony trójkąt wskazujący w dół symbolizuje nowy SHORT sygnał, a czerwony kwadrat - sygnał COVER, więc SHORT spozycja jest tam sprzedawana. Wyniki każdej transakcji oczekującej oraz kilku transakcji dokonanych w przeszłości można zobaczyć poprzez symbole na wykresie i w tekście:

 

 

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się porozmawiać ze mną osobiście, jestem dostępny codziennie między 10:00 a 18:00 CET (CET: patrz poniżej). Poza wymienionymi terminami, a w szczególności w przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego:

 

                                                   

 

Życzymy powodzenia w inwestowaniu!

Stefan Hausen, profesjonalista giełdowy

 

 

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o moich innych wikifoliach:

 

 

CET

 

 

 

 

 

 

 

ZASTRZEŻENIE

ŻADNYCH PORAD INWESTYCYJNYCH
 
Zawartość tej strony przeznaczona wyłącznie dla ogólnej informacji o GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio. Ta informacja nie może i nie powinna zastępować indywidualne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Informacje dotyczące GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio, nie jest doradztwo inwestycyjne lub zalecenia.
 
REZERWACJA ZMIAN
 
Operator witryny zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia treści niniejszej witryny w całości lub częściowo, bez uprzedniego powiadomienia lub czasowo lub na zawsze zakończyć publikację.
 
LINKI
 
Ta strona internetowa może - nawet bez wiedzy operatora strony-być powiązany tzw. hiperłącza z witryny internetowej strony trzeciej. Jest również możliwe, że hiperłącza z tej strony link do innych stron internetowych. We wszystkich tych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności operatora serwisu za widoki i treści na takich stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.