Szanowni Inwestorzy,

 

z ponad 30-letnim doświadczeniem handlowym w prawie wszystkich klasach aktywów, skupiłem się na handlu wysokiej jakości akcjami firm, które są innowacyjne, często generują dochód w ponad 100 krajach i często mają unikalną cechę sprzedaży. Inwestycje w takie akcje, które również są niedowartościowane, powinny zazwyczaj prowadzić do długoterminowych zysków. W odpowiedzi na często zadawane pytanie, czy mogę również handlować odpowiednio dla potencjalnych inwestorów, natknąłem się na platformę wikifolio.com w poszukiwaniu praktycznej procedury umożliwiającej zainteresowanym inwestorom na całym świecie udział w moim obrocie. Więcej szczegółowych informacji na temat platformy, zobacz CERTYFIKATY, więcej szczegółów na temat mojej strategii handlowej, zobacz GLOBAL DREAM TEAM SELECTION.

 

CERTYFIKATY

Wikifolio.com jest ogólnie społeczną platformą transakcyjną, która pozwala traderom publikować swoje strategie handlowe bezpłatnie poprzez hipotetyczny portfel referencyjny zwany wikifolio. Potencjalni inwestorzy mają możliwość bezpośredniego korzystania z know-how tych handlowców i mogą inwestować w certyfikaty wydane przez Lang & Schwarz AG, które dokładnie odzwierciedlają te wikifolia. Możesz kupić te certyfikaty bezpośrednio za pośrednictwem swojego banku, brokera internetowego lub za pośrednictwem Lang & Schwarz, korzystając z odpowiedniego ISIN (= międzynarodowy numer identyfikacyjny papierów wartościowych) i można nim handlować na giełdach w Stuttgarcie (8:00-20:00 CET), BX Swiss lub bezpośrednio w Lang & Schwarz (7:30-23:00 CET). Aktualny czas środkowoeuropejski (CET) jest pokazany na dole strony. Minimalna wpłata odpowiada cenie zakupu odpowiedniego wikifolio w euro. Według wikifolio.com certyfikaty są zabezpieczone, co oznacza, że straty z ogólnego ryzyka emitenta związane z inwestycjami w certyfikaty są w dużej mierze zabezpieczone. Nie musisz się rejestrować na wikifolio.com. Platforma wikifolio.com ma siedzibę w Austrii i Niemczech, a zatem podlega odpowiednio surowym przepisom tych krajów.

 

GLOBAL DREAM TEAM SELECTION

W dalszej części chciałbym przedstawić moje wikifolio GLOBAL DREAM TEAM SELECTION, które jest bardziej defensywne z mojego punktu widzenia. Wikifolio to powinno zawierać głównie wysokiej jakości akcje (często tzw. blue chipy) i fundusze akcyjne z całego świata, ale także metale szlachetne i inne towary, takie jak ropa dla celów dywersyfikacji. W niektórych przypadkach poszczególne pozycje mogą również zawierać produkty lewarowane dla celów zabezpieczenia. Wybór bardziej proaktywnych i stosunkowo pasywnych pojedynczych pozycji powinien sprawić, że wikifolio GLOBAL DREAM TEAM SELECTION będzie stosunkowo wyważone z mojego punktu widzenia. Dlatego też wikifolio powinno normalnie zawierać co najmniej pięć odpowiadających sobie pozycji indywidualnych, gdy jest w pełni zainwestowane. Okres utrzymywania poszczególnych pozycji może wynosić od kilku dni do kilku lat. Poszczególne pozycje powinny być wybierane zarówno w drodze analizy technicznej, jak i analizy fundamentalnej, przy czym w szczególności wykorzystywane są wykresy liniowe i analiza ilościowa firmy.

Moje prywatne transakcje są publikowane przeze mnie i resztę mojego zespołu na stronie wikifolio.com. Można tam zobaczyć całą, rzetelną, aktualną i nie podatną na manipulacje wydajność mojego wikifolio GLOBAL DREAM TEAM SELECTION i między innymi można znaleźć wiele innych kluczowych danych wraz z informacjami na temat poszczególnych pozycji oraz moje komentarze i ISIN.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się porozmawiać ze mną osobiście, jestem dostępny codziennie między 10:00 a 18:00 CET (CET: patrz poniżej). Poza wymienionymi terminami, a w szczególności w przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego:

 

                                        

 

Życzymy powodzenia w inwestowaniu!

Stefan Hausen, profesjonalista giełdowy

 

 

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o moich innych wikifoliach:

  

 

CET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASTRZEŻENIE

ŻADNYCH PORAD INWESTYCYJNYCH
 
Zawartość tej strony przeznaczona wyłącznie dla ogólnej informacji o GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GLOBAL DREAM TEAM SELECTION, GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio. Ta informacja nie może i nie powinna zastępować indywidualne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Informacje dotyczące GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GLOBAL DREAM TEAM SELECTION, GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio, nie jest doradztwo inwestycyjne lub zalecenia.
 
REZERWACJA ZMIAN
 
Operator witryny zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia treści niniejszej witryny w całości lub częściowo, bez uprzedniego powiadomienia lub czasowo lub na zawsze zakończyć publikację.
 
LINKI
 
Ta strona internetowa może - nawet bez wiedzy operatora strony-być powiązany tzw. hiperłącza z witryny internetowej strony trzeciej. Jest również możliwe, że hiperłącza z tej strony link do innych stron internetowych. We wszystkich tych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności operatora serwisu za widoki i treści na takich stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.