Szanowni Inwestorzy,

 

z ponad 30-letnim doświadczeniem na giełdzie w prawie wszystkich klasach aktywów, skupiłem się na handlu metalami szlachetnymi, kopalniami metali szlachetnych i firmami zajmującymi się streamingiem. Dla celów dywersyfikacji i zabezpieczania inwestorzy powinni inwestować od 5% do 15% całkowitego kapitału, który ma być inwestowany w metale szlachetne w niepewnych czasach i na niestabilnych rynkach akcji, co najmniej jest to zwykłe zalecenie stosunkowo wielu profesjonalnych doradców inwestycyjnych. Kiedy zostałem zapytany często zadawane pytanie, czy mogę działać odpowiednio dla potencjalnych inwestorów, natknąłem się na platformę wikifolio.com w poszukiwaniu praktycznego podejścia, które umożliwia zainteresowanym stronom na całym świecie do udziału w moim obrocie giełdowym. Bardziej szczegółowe informacje na temat platformy można znaleźć w sekcji CERTYFIKATY, dalsze szczegóły dotyczące mojej strategii handlowej w sekcji GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION.

 

CERTYFIKATY

Wikifolio.com jest ogólnie społeczną platformą transakcyjną, która pozwala traderom publikować swoje strategie handlowe bezpłatnie poprzez hipotetyczny portfel referencyjny zwany wikifolio. Potencjalni inwestorzy mają możliwość bezpośredniego korzystania z know-how tych handlowców i mogą inwestować w certyfikaty wydane przez Lang & Schwarz AG, które dokładnie odzwierciedlają te wikifolia. Możesz kupić te certyfikaty bezpośrednio za pośrednictwem swojego banku, brokera internetowego lub za pośrednictwem Lang & Schwarz, korzystając z odpowiedniego ISIN (= międzynarodowy numer identyfikacyjny papierów wartościowych) i można nim handlować na giełdach w Stuttgarcie (8:00-20:00 CET), BX Swiss lub bezpośrednio w Lang & Schwarz (7:30-23:00 CET). Aktualny czas środkowoeuropejski (CET) jest pokazany na dole strony. Minimalna wpłata odpowiada cenie zakupu odpowiedniego wikifolio w euro. Według wikifolio.com certyfikaty są zabezpieczone, co oznacza, że straty z ogólnego ryzyka emitenta związane z inwestycjami w certyfikaty są w dużej mierze zabezpieczone. Nie musisz się rejestrować na wikifolio.com. Platforma wikifolio.com ma siedzibę w Austrii i Niemczech, a zatem podlega odpowiednio surowym przepisom tych krajów.

 

GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION

W wikifolio GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION, inwestycje są zazwyczaj dokonywane w metale szlachetne, ale także w średnie i małe kopalnie metali szlachetnych oraz w firmach streamingowych i licencyjnych, ponieważ w normalnych warunkach skorzystałyby one szczególnie na rosnącej cenie złota. W niektórych przypadkach poszczególne pozycje mogą również zawierać produkty lewarowane dla celów zabezpieczenia. Przy optymalnym i szerokim zróżnicowaniu oraz, moim zdaniem, najlepszym doborze poszczególnych stanowisk, ryzyko powinno być zredukowane tam, gdzie to możliwe. Dlatego wikifolio GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION powinno normalnie zawierać co najmniej pięć odpowiadających sobie pozycji z pełną inwestycją. Okres utrzymywania poszczególnych pozycji może wynosić od kilku dni do kilku lat. Poszczególne pozycje powinny być zasadniczo wybierane zarówno w drodze analizy technicznej, jak i analizy fundamentalnej, przy czym w szczególności wykorzystywane są wykresy liniowe i ilościowa analiza firm.

Moje prywatne transakcje są publikowane przeze mnie i resztę mojego zespołu na stronie wikifolio.com. Można tam zobaczyć całą, rzetelną, aktualną i nie podatną na manipulacje wydajność mojego wikifolio GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION i między innymi można znaleźć wiele innych kluczowych danych wraz z informacjami na temat poszczególnych pozycji oraz moje komentarze i ISIN.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się porozmawiać ze mną osobiście, jestem dostępny codziennie między 10:00 a 18:00 CET (CET: patrz poniżej). Poza wymienionymi terminami, a w szczególności w przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego:

 

                                        

 

Życzymy powodzenia w inwestowaniu!

Stefan Hausen, profesjonalista giełdowy

 

 

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o moich innych wikifoliach:

  

 

CET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASTRZEŻENIE

ŻADNYCH PORAD INWESTYCYJNYCH
 
Zawartość tej strony przeznaczona wyłącznie dla ogólnej informacji o GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GLOBAL DREAM TEAM SELECTION, GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio. Ta informacja nie może i nie powinna zastępować indywidualne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Informacje dotyczące GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GLOBAL DREAM TEAM SELECTION, GLOBAL PRECIOUS METAL SELECTION i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio, nie jest doradztwo inwestycyjne lub zalecenia.
 
REZERWACJA ZMIAN
 
Operator witryny zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia treści niniejszej witryny w całości lub częściowo, bez uprzedniego powiadomienia lub czasowo lub na zawsze zakończyć publikację.
 
LINKI
 
Ta strona internetowa może - nawet bez wiedzy operatora strony-być powiązany tzw. hiperłącza z witryny internetowej strony trzeciej. Jest również możliwe, że hiperłącza z tej strony link do innych stron internetowych. We wszystkich tych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności operatora serwisu za widoki i treści na takich stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.