Przyszedłeś na moją stronę informacyjną, ponieważ być może doświadczyłeś, że strategia inwestowania w akcje od lat (kupuj i trzymaj) jest w międzyczasie przestarzała. Dlatego też chciałbym teraz przedstawić Państwu portfel, który można inwestować, i który może wytrzymać niestabilne i kryzysowe czasy. Jest on tak zoptymalizowany, że bezpieczeństwo jest co najmniej tak samo ważne jak całkowity zwrot z inwestycji. Poszczególne pozycje w portfelu są zarządzane przez znakomitych traderów, którzy przez wiele lat osiągali znaczne zyski, a w niektórych przypadkach zarządzają kilkoma milionami euro.
 
Jednak absolutnie nie należy wierzyć, że przewidywane zyski w ogóle, błyszczące broszury i drogie serwisy informacyjne giełdy mogą obiecać Ci wszystko, a na koniec zazwyczaj zawdzięczają Ci sprawdzone wyniki. Dlatego zwracajcie Państwo tylko uwagę na fakty. I dokładnie te można obejrzeć tutaj w każdej chwili za pośrednictwem platformy, z której korzystam. Przejrzystość jest tu kluczowa. Postaw na przejrzystość.
 
Kliknij następujący przycisk i przejrzyj moje wikifolio, które certyfikaty możesz kupić:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

 

Szanowni Inwestorzy,

 

w ciągu 30 lat pracy na giełdzie bardzo zaangażowałem się w różnorodne strategie inwestycyjne i handlowe, które odniosły względny sukces. Utrzymywanie portfela z wieloma udanymi, jednak całkiem różne proaktywne pozycje powinny zazwyczaj zapewniać większą stabilność i bezpieczeństwo, ponieważ dywersyfikacja jest wyższa, a poszczególne pozycje są znacznie mniej skorelowane z powodu różnych strategii handlowych. W poszukiwaniu możliwości zarządzania takim portfelem i jednocześnie umożliwienia zainteresowanym inwestorom na całym świecie uczestnictwa, znalazłem platformę wikifolio.com. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat platformy, zobacz CERTYFIKATY, aby uzyskać więcej informacji na temat mojej strategii handlowej, zobacz GLOBAL PRIME SELECTION.

 

CERTYFIKATY

Wikifolio.com jest ogólnie społeczną platformą transakcyjną, która pozwala traderom publikować swoje strategie handlowe bezpłatnie poprzez hipotetyczny portfel referencyjny zwany wikifolio. Potencjalni inwestorzy mają możliwość bezpośredniego korzystania z know-how tych handlowców i mogą inwestować w certyfikaty wydane przez Lang & Schwarz AG, które dokładnie odzwierciedlają te wikifolia. Tak proste jak kupno akcji można kupić te certyfikaty indeksowe bezpośrednio przez swój banku, brokera internetowego lub za pośrednictwem Lang & Schwarz, korzystając z odpowiedniego ISIN (= międzynarodowy numer identyfikacyjny papierów wartościowych) i można nim handlować na giełdach w Stuttgarcie (8:00-20:00 CET) lub bezpośrednio w Lang & Schwarz (7:30-23:00 CET). Aktualny czas środkowoeuropejski (CET) jest pokazany na dole strony. Minimalna wpłata jest ceną zakupu pojedynczego certyfikatu w Euro. Według wikifolio.com certyfikaty są zabezpieczone, co oznacza, że straty z ogólnego ryzyka emitenta związane z inwestycjami w certyfikaty są w dużej mierze zabezpieczone. Nie musisz się rejestrować na wikifolio.com. Platforma wikifolio.com ma siedzibę w Austrii i Niemczech, a zatem podlega odpowiednio surowym przepisom tych krajów.

 

GLOBAL PRIME SELECTION

Wikifolio GLOBAL PRIME SELECTION jest przeznaczone wyłącznie do inwestowania w certyfikaty wikifolio (i dlatego nazywa się je wikifolio parasolowe), których portfelami referencyjnymi (wikifolios) zarządzają inni doświadczeni handlowcy. Parasolowe wikifolio zawiera certyfikaty wikifolio, których portfele referencyjne są, moim zdaniem, najlepsze, jakie istnieją, a w niektórych przypadkach zawierają produkty lewarowane. Przewidywane są tylko certyfikaty wikifolio, których portfele referencyjne osiągnęły względnie dobre wyniki przez kilka lat, nie tylko podczas rosnących rynków akcji, ale także podczas niestabilnych rynków bocznych lub nawet spadających rynków akcji (!), A także wykazują stosunkowo niskie straty przejściowe. Zgodnie z tymi kryteriami obliczana jest również wielkość pozycji poszczególnych pozycji w wikipolio parasolowym, przy czym straty przejściowe ważą dwa razy więcej. W pełni zainwestowane parasolowe wikifolio zwykle zawiera co najmniej pięć certyfikatów wikifolio. Okres przechowywania certyfikatów wikifolio może wynosić od kilku dni do kilku lat, często dłużej niż miesiąc. Wikifoli tych certyfikatów wikifolio są wybierane głównie poprzez analizę techniczną, w szczególności za pomocą wykresów liniowych.

Moje prywatne transakcje są publikowane przeze mnie i resztę mojego zespołu na stronie wikifolio.com. Można tam zobaczyć całą, rzetelną, aktualną i nie podatną na manipulacje wydajność mojego wikifolio GLOBAL PRIME SELECTION i między innymi można znaleźć wiele innych kluczowych danych wraz z informacjami na temat poszczególnych pozycji oraz moje komentarze i ISIN.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się porozmawiać ze mną osobiście, jestem dostępny codziennie między 10:00 a 18:00 CET (CET: patrz poniżej). Poza wymienionymi terminami, a w szczególności w przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego:

 

                                        

 

Życzymy powodzenia w inwestowaniu!

Stefan Hausen, profesjonalista giełdowy

 

 

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o moich innych wikifoliach:

 

CET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASTRZEŻENIE

ŻADNYCH PORAD INWESTYCYJNYCH
 
Zawartość tej strony przeznaczona wyłącznie dla ogólnej informacji o GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio. Ta informacja nie może i nie powinna zastępować indywidualne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Informacje dotyczące GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio, nie jest doradztwo inwestycyjne lub zalecenia.
 
REZERWACJA ZMIAN
 
Operator witryny zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia treści niniejszej witryny w całości lub częściowo, bez uprzedniego powiadomienia lub czasowo lub na zawsze zakończyć publikację.
 
LINKI
 
Ta strona internetowa może - nawet bez wiedzy operatora strony-być powiązany tzw. hiperłącza z witryny internetowej strony trzeciej. Jest również możliwe, że hiperłącza z tej strony link do innych stron internetowych. We wszystkich tych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności operatora serwisu za widoki i treści na takich stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.